Nowoczesna rezydencja
w centrum Sopotu

Zapraszamy
Nowoczesny i komfortowy

Love Sopot Residence – hotel w Sopocie

Love Sopot Residence to komfortowy i nowoczesny hotel w Sopocie, gdzie mogą Państwo nie tylko odpocząć, ale też zjeść pyszne śniadanie, a także zrelaksować się w saunie lub jacuzzi. Oferujemy luksusowe oraz nowocześnie urządzone pokoje z balkonami i łazienkami. Do tego śniadania ZAWSZE w cenie pokoju.

Na dachu naszego obiektu znajduje się ciekawie zaaranżowany, słoneczny taras, gdzie mogą Państwo ładować energię łapiąc witaminę D. W obiekcie znajduje się wygodna winda, którą można łatwo dostać się na każde piętro. Jako jeden z nielicznych obiektów w mieście, nasz hotel oferuje stację ładowania pojazdów elektrycznych.

Nasze pokoje

Wybierz swój styl

Śniadanie. Najważniejszy posiłek dnia.

Jako hotel Love Sopot Residence pilnujemy najwyższego standardu nie tylko w zakresie obsługi hotelowej, wyposażenia pokojów czy strefy relaksu. Chcemy, by pobyt w naszym obiekcie był dla Państwa szczególnie przyjemnym doświadczeniem, dlatego oferujemy obfite i pyszne śniadania spożywane w znakomicie wyposażonej jadalni hotelowej. Nie bez powodu mówi się, że jest to najważniejszy posiłek dnia. Kiedy są Państwo w podróży lub na urlopie, śniadanie serwowane w hotelu ma szczególne znaczenie. Jego jakość, ilość i smak wpływają na to, czy dobrze rozpoczną Państwo dzień.

Przygotowując śniadania dla gości hotelowych zawsze dbamy o to, aby z jadalni wyszli Państwo najedzeni i zadowoleni. Zadowoleni ze smaku, ilości, jakości i różnorodności propozycji śniadaniowych. Dodatkowo pragniemy, aby mogli Państwo spożywać posiłek w pięknym otoczeniu, dlatego naszą hotelową jadalnią urządziliśmy pieczołowicie za pomocą designerskich mebli i dekoracji.

WIĘCEJ
Z nami odpoczniesz

Hotel w Sopocie ze strefą relaksu

Nasz Love Sopot Residence to komfortowy hotel w Sopocie, który zachwyci Państwa także kameralną strefą relaksu. W przytulnym mini-SPA odpoczną Państwo po całym dniu, zanurzając się w ciepłej pianie jacuzzi lub korzystając z sauny. Jak wiadomo sauna i jacuzzi to doskonały sposób na odprężenie mięśni i wyciszenie myśli. Ta forma odpoczynku polecana jest zwłaszcza zimą jako najlepszy sposób na rozgrzanie organizmu.

WIĘCEJ

Spędź z nami
swój wymarzony urlop

Jeśli marzy Ci się odpoczynek od zgiełku miasta w ciszy i kameralnej atmosferze, zapraszamy do Rezydencji Love Sopot. Już dziś zarezerwuj termin i ciesz się wspaniałym czasem nad Bałtykiem.

ZAREZERWUJ