Nowoczesny hotel

Poznaj nas

Love Sopot to luksusowa rezydencja o standardzie hotelu pięciogwiazdkowego. To zupełnie nowy obiekt na mapie Trójmiasta! Zlokalizowany jest nieopodal centrum miasta, jednak w drugiej linii zabudowy, dlatego zapewnia spokój i kameralną atmosferę. Planują Państwo podróż nad morze? Zapraszamy serdecznie!

Tworząc naszą Rezydencję Love Sopot, zadbaliśmy o każdy, nawet najmniejszy detal, by odwiedzający nas goście nie musieli się o nic martwić i mogli odpocząć w jednym z najpiękniejszych nadmorskich miast w Polsce. Hotel został zaaranżowany w nowoczesnym stylu. Znajdą tu Państwo pokoje o najwyższym standardzie wyposażenia. Pokoje dostępne na każdym poziomie sprawiają, iż Love Sopot Residence to naprawdę cichy i spokojny obiekt wypoczynkowy.

Nasz hotel zlokalizowany jest w ustronnej okolicy, ponieważ powstał z myślą o osobach, które marzą o odpoczynku z dala od zgiełku miasta. Wystarczy jednak krótki spacer, by w zaledwie kilka minut znaleźć się na słynnej ulicy Bohaterów Monte Cassino czy na sopockim molo. To znakomite miejsce na dłuższy urlop, jak i krótki, weekendowy pobyt nad morzem. Rezydencja Love Sopot otwarta jest zarówno na gości, którzy przybywają do Trójmiasta w celach wypoczynkowych, jak również biznesowych. Posiadamy cztery różne rodzaje pokojów, dzięki czemu znajdzie się tu miejsce dla osób podróżujących w pojedynkę, dla par oraz rodziców z dzieckiem. Co więcej, każdy z nich ma także balkon wyposażony w meble, na którym goście z przyjemnością spędzają czas podczas ciepłych wieczorów.

Goście naszego hotelu mogą także skorzystać ze strefy relaksu, w której znajduje się odprężające jacuzzi oraz relaksująca sauna. Na dachu zaaranżowaliśmy natomiast słoneczny taras, gdzie mogą Państwo odpocząć i nacieszyć się pięknym widokiem. Na gości Love Sopot czekają także pyszne i pożywne śniadania. Zadbaliśmy o to, by były na najwyższym poziomie, żeby każdy, kto nas odwiedza, mógł dobrze rozpocząć swój dzień. Co więcej, zapewniamy miejsca parkingowe oraz stację ładowania pojazdów elektrycznych.

"

Nie będziemy pisali: musisz do nas przyjechać by się o tym wszystkim przekonać. U nas niczego nie musisz. Po prostu możesz.

Tomasz Olszewski Właściciel Love Sopot Residence

Pyszne śniadania