Nasze pokoje

Komfortowe i stylowe

Pokoje z łazienkami i balkonem w Love Sopot Residence. W poniższej ofercie przedstawiamy Państwu pokoje ulokowane na trzech poziomach. Do każdego poziomu można dostać się windą, co maksymalnie zwiększa wygodę korzystania z obiektu. Dysponujemy przestronnymi i nowocześnie zaaranżowanymi pomieszczeniami, których wystrój jest kontynuacją nowoczesnego wzornictwa zdobiącego cały budynek.

W pokojach znajdują się bardzo wygodne skandynawskie łóżka, które zapewnią spokojny i niczym niezakłócony odpoczynek. Każdy z nich ma dostęp do szybkiej sieci Wi-Fi. W standardowym wyposażeniu znajduje się również suszarka do włosów, lustro kosmetyczne, ręczniki, zestaw do parzenia kawy i herbaty, zestaw do prasowania ubrań i wiele więcej. Każdy oferowany pokój posiada balkon z meblami wypoczynkowymi oraz łazienkę. Do dyspozycji gości są także zestawy kosmetyków. Podobnie jak cały obiekt, także pokoje urządzone są w nowoczesnym stylu i najwyższym standardzie, zapewniając gościom najwyższy poziom wygody. Zadbaliśmy nie tylko o odpowiednie wyposażenie, ale także najwyższą jakość materiałów wykończeniowych. Styl wystroju oraz przeznaczenie pokoju (2-, 3-osobowe) przedstawiamy w poniższej ofercie.

Pokój
2-osobowy

Metraż
22 m2
2 osobowy
WIĘCEJ

Pokój
3-osobowy

Metraż
25 m2
3 osobowy
WIĘCEJ

Pokój
2-osobowy

Metraż
23 m2
2 osobowy
WIĘCEJ

Pokój
2-osobowy

Metraż
22 m2
2 osobowy
WIĘCEJ

Spędź z nami
swój wymarzony urlop

Jeśli marzy Ci się odpoczynek od zgiełku miasta w ciszy i kameralnej atmosferze, zapraszamy do Love Sopot Residence. Już dziś zarezerwuj termin i ciesz się wspaniałym czasem nad Bałtykiem.

ZAREZERWUJ