Nowoczesna rezydencja

Pokój
3-osobowy

Nowoczesny, przestronny pokój trzyosobowy wyposażony jest w wygodne łóżko małżeńskie oraz dodatkową rozkładaną sofę. Będzie to zatem idealny wybór dla rodziców z dzieckiem, a także dla osób, które cenią sobie przestrzeń oraz wygodę.

Elegancka stylistyka wnętrza i wysokiej jakości wyposażenie zapewniają najwyższy komfort wypoczynku. Pokój został stworzony w oparciu o najnowsze trendy oraz z myślą o potrzebach podróżujących. Aranżując go, zadbaliśmy więc o nawet najmniejsze detale, by każdy gość mógł czuć się tu komfortowo i swobodnie.

Pokój posiada osobną łazienkę z kabiną prysznicową oraz niezbędnym wyposażeniem. W pokoju znajduje się także telewizor, lodówka, jak również zestaw do prasowania. Do dyspozycji gości jest także parawan plażowy oraz parasol. Pokój ma także wyłączny dostęp do balkonu, który stanowi idealną przestrzeń do odpoczynku. Zapewniamy też dostęp do szybkiego Internetu, co jest dużym udogodnieniem szczególnie dla osób podróżujących w celach biznesowych.

Metraż
25 m2

Internet
Wi-Fi

Akcesoria
higieny osobistej

Telewizja

Wygodne duże
łóżko

Klimatyzacja

Lodówka

Zestaw do przygotowania
kawy i herbaty

Spędź z nami
swój wymarzony urlop

Jeśli marzy Ci się odpoczynek od zgiełku miasta w ciszy i kameralnej atmosferze, zapraszamy do Rezydencji Love Sopot. Już dziś zarezerwuj termin i ciesz się wspaniałym czasem nad Bałtykiem.

ZAREZERWUJ